Header

Marrëveshja që ka habitur fansat: Neymar mund ta tradhtojë gruan, nëse respekton këto tre kushte

Neymar dhe Bruna Biancardi duket se kanë një marrëveshje shumë të veçantë, që po shkakton diskutime të shumta në media.

Thashethemet që vijnë nga Brazili zbulojnë se futbollisti i Paris Saint Germain ka nënshkruar një pakt me partneren e tij, për mundësinë e tradhtisë.

Sipas thashethemeve nga Brazili, marrëveshja e supozuar do të përfshinte tre kushte.

Futbollisti i njohur do të lejohej të bënte seks me femra të tjera (përjashtuar prostitutat), për sa kohë që ai përdor maturi, mban prezervativ dhe nuk i puth kurrë në buzë.

Siç raportohet nga “Marca”, Biancardi, nëse Neymar respekton këto kushte, nuk do ta kishte problem ta pranonte tradhtinë.

Sulmuesi brazilian dhe modelja së fundmi njoftuan se janë në pritje të një fëmije së bashku.

Neymar është tashmë babai i Davi Lucca-s, i lindur në vitin 2011 nga lidhja e futbollistit me Caroline Dantas.

You may also like ...