Header

Landi Hysa bëhet baba për herë të dytë

Këngëtari Roland Hysi, i njohur për publikun si Landi i grupit “West Side Family”, së bashku me partneren e tij janë në pritje të fëmijës së tyre të dytë.

Lajmin e ka bërë me dije vetë Landi, nëpërmjet dy fotografive të postuara në profilin e tij në Instagram.

Krahas postimit nuk kanë munguar as urimet nga miqtë dhe ndjekësit e tij të cilët janë të shumtë në numër.

Kujtojmë që edhe me fëmijën e parë lajmi erdhi si surprizë për ndjekësit pasi ai zgjodhi ta ndajë me këta të fundit në momentin që kishte ardhur në jetë.

Landi bëhet baba për herë të dytë: Zbulohet emri!

 

You may also like ...