Header

Jennifer Lopez shfaqet duke kërcyer mbi tavolinë, ndërsa feston ditëlindjen e 54-të

Jennifer Lopez ndau disa fotografi në Instagram nga ditëlindja e 54-të, duke kërcyer në një tavolinë me një fustan të shkëlqyeshëm argjendi përpara se të vishte një palë bikini.

Jennifer Lopez dances on a table and wears two stunning birthday looks: See  Pics

“Gjendja për ditëlindje…gjithë muajin! Gjithmonë ditë e mirë kur Lola vjen për të luajtur”, ka shkruar ajo.

Jennifer Lopez celebrated her 54th birthday by dancing on a table in a  slinky white dress - Vogue Australia

Këngëtarja e “Let’s Get Loud” ditëlindja e së cilës ishte të hënën, kërceu mbi një tavolinë ndërsa të ftuarit duartrokisnin së bashku.

Miqtë dhe fansat i bënë urime të shumta për këtë përvjetor të lindjes, si një nga yjet më të mëdhenj në tregun ndërkombëtar.

Jennifer Lopez, 54, wows in backless silver dress as she dances on table at  birthday bash | The Sun

You may also like ...