Header

Jennifer Aniston zbulon gjestin prekës të Adam Sandler

WESTWOOD, CALIFORNIA - JUNE 10: Jennifer Aniston and Adam Sandler arrives at the LA Premiere Of Netflix's "Murder Mystery" at Regency Village Theatre on June 10, 2019 in Westwood, California. (Photo by Steve Granitz/WireImage)

Aktorja amerikane Jennifer Aniston ka pasur një luftë të madhe me infertilitetin e saj ndër vite. Pasi aktorja i hoqi të gjitha shpresat për t’u bërë nënë, miku i saj Adam Sandler i ka qëndruar pranë.

Aktorja zbuloi gjestin e ëmbël në një intervistë të Wall Street Journal  duke shpjeguar se aktorët e “Murder Mystery”, “Murder Mystery 2” dhe “Just Go with It” kanë qenë miq të ngushtë që nga takimi në të 20-tat e tyre.

Aktorja e njohur e filmit “Friends” tha se shoku i vjetër, Adam Sandler dhe bashkëshortja e tij, Jacky, i kanë dërguar lule çdo vit në festën e “Ditës së Nënës”, për ta mbushur sado pak boshllëkun e të mos pasurit fëmijë.

You may also like ...