Header

E izoluar prej koronavirusit, Luana bën foto seksi

Moderatorja Luana Vjollca nuk rresht së shfaquri anën e saj seksi teksa ndodhet si shumica e shqiptarëve, e izoluar nga koronavirusi.
Ajo ka publikuar disa fotografi seksi e veshur me një këmishë të bardhë dhe me një arush mes këmbëve.
“Kush e realizon foton me te bukur me arushin nga shtëpia. Pres fotot tuaja, tag me”, shkruan moderatorja e cila shihet në poza sensuale.
Ky postim i saj ka ngjallur komente të shumta, ndërkohë që shumica e shqiptarëve janë vetëkarantinuar në shtëpi, për tu ruajtur nga virusi i rrezikshëm.

You may also like ...