Header

“Jam nxi nga inati”, çmimet në jug ‘irritojnë’ Elvis Pupën

Aktori i njohur i humorit dhe një nga ish-banorët më të dashur të ‘Big Brother Vip 2’, Elvis Pupa është shumë aktiv në rrjetet sociale teksa herë pas herë ndan me ndjekësit e tij problematika të ndryshme edhe nga eksperiencat e tij personale.

Ditën e djeshme, Pupa publikoi në Instagramin e tij një video ku dukej ‘i irrituar’ me çmimet që ishte përballuar teksa ishte me pushime në Jug të Shqipërisë.

Si gjithmonë, me nota humori aktori tregon se nga pushimet e tij më shumë kishte harxhuar se sa shijuar.

Po ju, i keni nisur pushimet?

You may also like ...