Header

Ja kush do të jetë pjesë e kastit të filmit të Borës dhe Donaldit!

Bora Zemani dhe Donald Veshaj kanë zbuluar së fundmi një surprizë të bukur për fansat teksa kanë ndarë me të gjithë publikun lajmin për filmin e tyre, një komedi-romancë e cila përshkruan hapat e historisë së tyre.

Tashmë xhirimet janë drejt fundit, e çifti ka treguar se pjesë e kastit është edhe Semi Jaupaj, shoqja e ngushtë e Borës që ka luajtur një rol të rëndësishëm në marrëdhënien e tyre, gjykuar edhe nga pjesëmarrja e saj në “Big Brother VIP”

Ishte kjo e fundit ajo e cila ndau një foto ku shihet me veshjet e rolit, krah Donaldit dhe Semit.

You may also like ...