Header

Ivanka Trump me pushime në Sarandë

Vajza e ish-Presidentit amerikan Donald Trump ka zgjedhur Sarandën për pushimet verore.

Disa foto që po qarkullojnë në rrjetet sociale tregojnë Ivanka Trump në ambientet e hotel ‘Demi’ në Sarandë, e veshur me një fustan të gjatë blu ndërsa ndërsa në dorë mban një kapele kafe.

Ka qenë Ildiko Varga një mikeshë dhe mbështetëse e Donald Trump që ka shpërdarë fotot.

Ivanka Trump me pushime në Sarandë

Ajo shkruan se rastisi me Ivankën në të njëjtin hotel në Sarandë. Ildiko është gjithashtu themeluese e fondacionit për gratë për Trump dhe ka marrë pjesë vazhdimisht në fushatat e tij.

You may also like ...