Header

Ilda Bejleri bën xing me Georgina Rodriguez

Janë të shumta rastet kur personazhet e njohura te showbiz-it bëjnë xing me njëra-tjetrën me të njëjtën veshje.

E kësaj radhe kemi ”xing” mes moderatores Ilda Bejleri dhe modeles Georgina Rodriguez.

Ilda Bejleri ishte e ftuar mbrëmjen e djeshme në “Big Brother Fan Club” teksa mahniti me paraqitjen e saj e veshur me një fustan rozë që i tregonte linjat e saj provokuese.

Por, këtë fustan e kemi pare pak ditë më para të veshur nga Georgina Rodriguez në një sekuencë të trailerit të dikumentarit të saj në Netflix “I am Georgina”.

Të dyja duken mahnitëse në rozë, vendoni ju se cila duket më bukur…

You may also like ...