Header

Gwyneth organizon një festë pa make-up

Gwyneth Paltrow ka organizuar një ‘Dinner Party’ me temë: Të gjitha pa make-up.

Në këtë event kanë marrë pjesë shumë personazhe të famshëm të gjitha mikesha të artistes 47 vjeçare.

Gwyneth ka dashur t’i ndajë foto e mbrëmjes në rrjetin social Instagram ku shfaqet me Demi Moore, 57 vjec, Kate Hudson 40, Rachel Zoe 48 dhe e fejuara aq shumë e përfolur e Keanu Reeves Alexandra Grant.

Vajzat duken shumë bukur me origjinalitetin e tyre.

Si mendoni, a do te guxonin të famshmet shqiptare të bënin në festë të tillë?

You may also like ...