Header

Feston sot ditëlindjen, Bora Zemani i bën dedikimin e veçantë Donald Veshajt!

Romeo dhe Donald Veshaj festojnë sot ditëlindjen. Dy binjakët simpatikë të showbizit shqiptar bëjnë 28 vjeç dhe urimet e dedikimet për ta kanë nisur që në mesnatë.

E sigurisht dedikimi që mori më shumë vëmendje ishte ai i Bora Zemanit për partnerin e saj.

Moderatorja ka ndarë disa foto shumë romantike të tyre në Instagram, teksa shkruan: “Unë e di që ti je gjithmonë bashkë dhe asnjëherë vetëm me @romeoveshaj por ti e di që do jesh gjithmonë bashkë dhe asnjëherë vetëm, me mua! #happybirthday”.

Revista Class

Moderatoja dhe aktori kanë ndarë së fundmi me ndjekësit projektin e tij më të ri. Ata do të vijnë pranë publikut me një film, i cili do të trajtojë historinë e tyre të dashurisë.

Ata kanë zbuluar se ky projekt titullohet “5 herë jo” dhe do të jetë një komedi romantike me emocione të forta. Filmi pritet të ketë premierën në dhjetor 2023, dhe të gjithë do të kenë mundësi ta shohin në kinema.

You may also like ...