Header

Është zyrtare, Dafina Zeqiri martohet në vitin 2024!

Dafina Zeqiri ka lumturuar fansat me lajmin për martesë. Ka qenë vetë këngëtarja që ka njoftuar se viti 2024 do ta gjejë drejt altarit. Dafina ka dërguar një mesazh në kanalin e saj në Instagram ku bisedon me fansat me të cilët ndan momente, video e mendime.

“Gëzuar për nuset e reja,” shkruan Dafina me një foto gotash ku feston me shoqen e saj.

Dafina është në një lidhje prej disa kohësh me Kreshnik Gjergjin dhe duket se tashmë propozimi ka ndodhur. Presim vetëm të shohim unazën.

You may also like ...