Header

Efi rikthehet në ekran, ja ku do ta shohim

Efi Dhedhes ishtë një nga banoret më të komentuara dhe më të preferuara të ‘Big Brother VIP 2’ dhe të gjithë fansat presin vazhdimisht ta rishikojnë në ekran në projekte të reja.

Teksa ka qëndruar në heshtje pas daljes së saj nga formati, e pyetur nga ndjekësit nëse do ta shohin së shpejti në ekran, Efi ka qenë e rezervuar në përgjigjet e saj.

Mirëpo, burime për ‘Kryefjala’ kanë zbuluar se këtë shtator, Efi do të jetë pjesë e ‘Dancing With the Stars’ si një nga konkurrentet e garës.

Ndërkohë, u përfol edhe për moderimin e ‘Për’puthen’, edhe pse ende asgjë nuk është zyrtare.

You may also like ...