Header

Efi Dhedhes konfirmon ndarjen nga i dashuri

Efi Dhedhes ka konfirmuar se ajo dhe i dashuri i saj janë ndarë.

E ftuar në programin “Mos i bjer me top”, Efi u shpreh se vitin 2024 deri tani ia ka dedikuar vetes së saj.

“Më vjen keq që do të të ndërpres sepse të gjitha këto pyetjet bien poshtë sepse unë nuk jam me asnjë njeri në këto momente të jetës sime. Po, jam ndarë”-deklaroi ajo kur Ronaldo Sharka e pyeti mbi jetën personale.

Ndërkohë, Efi nuk ka dhënë një arsye të veçantë, por shpjegoi se ndarja ka ardhur për shkak të disa arsyeve më përpara.

“Mua më kanë mërzitur faktorët, jo ndarja. Në fund të ditës, unë nuk kam pse mërzitem sepse unë nuk kam humbur gjë.”-tha ajo.

You may also like ...