Header

Ed Sheeran njofton fansat për albumin e ri në një mënyrë jo të zakonshme

Ed Sheeran doli në rrugët e New York për të paraprirë albumin e tij të ri.

Albumi i shtatë i këngëtarit dhe i pari nga kompania e tij diskografike, Gingerbread Man Records, do të publikohet më 29 shtator.

Dhe përpara se të dilte në top lista, Ed vendosi të fitonte disa fansa shtesë duke mbajtur një pankartë kartoni me fjalët ‘Vjeshta është këtu’ teksa filmonte në Big Apple.

Ai qëndroi përkrah djalit i cili është viral në Instagra për mbajtjen e pankartave. Ai mbante një tabelë tjetër me fjalën ‘Fall*’ në lidhje me atë që amerikanët e quajnë vjeshtë.

Ed u shfaq me humor të lartë teksa filmonte skenat dhe u fotografua duke ndaluar kalimtarët për intervista.

 

Ed Sheeran holds up a makeshift cardboard sign as he takes to the streets  of New York to plug his new album Autumn Variations | Daily Mail Online

You may also like ...