Header

Don Xhoni dhe Butrint Imeri janë “pajtuar”!

Prej disa ditësh në media u përfol se miqësia mes Don Xhonit dhe Butrint Imerit ishte krisur. Dyshimet lindën për shkak të mungesës së reperit në festën e ditëlindjes së Butrintit.

Më pas, të dy e hoqën njëri-tjetrin nga lista e ndjekësve në Instagram, duke shtuar më shumë dyshimet se mes tyre kishte hatërmbetje.

Burime pranë dyshes thanë se ka pasur një hatërmbetje, por të shumtë në numër ishin edhe ata që menduan se gjithçka është lojë para projektit të përbashkët mes djemve. 

Mirëpo së fundmi, ata kanë vërtetuar se shoqëria mes tyre vazhdon e se nuk kanë janë zënë asnjëherë. Të shtunën ku të dy bashkë kanë qenë të ftuar për të performuar, Don Xhoni prezantoi Butrintin në skenë dhe kanë treguar se çdo gjë ishte një lojë mes tyre dhe më pas të dy janë përqafuar.

You may also like ...