Header

DiCaprio kapet në momente intime me Vittoria Ceretti

Leonardo DiCaprio dhe e dashura e tij Vittoria Ceretti prej disa muajsh janë zyrtarisht një lidhje, dhe tashmë duket se ata e pëlqejnë shumë njëri-tjetrin.

Leo dhe Vittoria së fundmi morën pjesë në një festë të Halloëeen. Burime pranë TMZ dërguan disa foto ku shihej se  Ceretti iu bashkua aktorit jashtë lokalit ku ata po festonin. Gjithashtu shihej se ajo i vendosi duart në fundshpinën e Leos.

Një burim i afërt me DiCaprio tha për Page Six se “ata kanë kaluar mjaft kohë së bashku gjatë muajve të fundit dhe po kënaqen duke u njohur me njëri”.

Një shenjë se gjërat janë reale është se ata kanë qenë edhe në takime me mamanë e Leos, Irmelin Indenbirken kur ata ishin në Itali.

Kujtojmë që Vittoria Ceretti dhe ish e dashura e aktorit Gigi Hadid ishin të dyja pjesë e sfilatës së Versace gjatë Javës së Modës në Milano. Së bashku me Cerettin dhe Hadid, në pistë debutonin edhe Natalia Bryant, si dhe Kendall Jenner dhe supermodelja legjendare Claudia Schiffer.

21metgala on X: "Leonardo DiCaprio and Vittoria Ceretti are caught playing  with their mouth outside a Halloween Party in Los Angeles.  https://t.co/medrQ2PbQk" / X

 

Leonardo DiCaprio's girlfriend Vittoria Ceretti grabs his butt in NSFW  moment at Halloween party

Leonardo DiCaprio's girlfriend Vittoria Ceretti grabs his butt in NSFW  moment at Halloween party

You may also like ...