Header

Demi Lovato fejohet me muzikantin Jutes

Aktorja dhe këngëtarja e njohur Demi Lovato, është fejuar me muzikantin Jutes pas një viti lidhje.

Jutes (emri i vërtetë: Jordan Lutes) i propozoi Lovatos të shtunën në Los Angeles me një diamant maisv në formë dardhe.

Dyshja u shfaqën më të lumtur se kurrë në sesionin e tyre të thjeshtë të fejesës, duke vështruar njëri-tjetrin me adhurim ndërsa fotografët bënin fotot e tyre.

Ambienti i thjeshtë por romantik paraqiste një perde të zezë me petale trëndafili dhe qirinj në dysheme.

Sipas People, çifti i sapofejuar u drejtua në një nga restorantet e tyre të preferuara në Los Angeles për të festuar me familjet e tyre pas propozimit “personal dhe intim”.

Lovato dhe Jutes janë lidhur në mënyrë romantike që nga gushti 2022, gati dy vjet pasi ylli i “Camp Rock” (i cili përdor përemrat ajo/ata) i dha fund fejesës së saj të parë me aktorin Max Ehrich.

Ata bënë debutimin e tyre në tapetin e kuq si çift në galën e Clive Davis Pre-Grammy në The Beverly Hilton në Beverly Hills, Kaliforni, në shkurt.

 

Demi Lovato and Jordan 'Jutes' Lutes Are Engaged (Exclusive)

You may also like ...