Header

Dea dhe Kristi për Luizin: Nuk e fiton Big Brother-in

Pak ditë nga finalja e madhe e “Big Brother Vip Albania” dhe deri më tani njihen vetëm dy finalistët e parë. Shpallja e Luizit finalist i parë, ka krijuar përplasjet e para në shtëpi mes tij, Deas dhe Kristit.

Këta dy të fundit thanë se e kishin menduar që Luizi mund të ishte finalist, por jo fitues. Sipas tyre ai çfarë nuk ka bërë gjatë rrugëtimit të tij në shtëpi, por nuk e meriton aspak finalen.

 

Duke ironizuar Dean dhe Kristin, të cilët i sheh si konkurrentë të fortë, Luizi i tha atyre të flenë gjumë e të mos merren me të.

Sa i përket bindjes së tij për të dalë fitues, Luizi tha se nëse ai nuk shpallet, do kërkoi të hapen “kutitë” e votimit.

You may also like ...