Header

Butrinti së shpejti dhëndër, pret lulet në dasmë

Butrint Imeri duket se është gati për martesë, këtë e konfirmon edhe vet ai.

Këngëtari mbrëmë martoi vëllain e tij Shkumbinin.
Gjatë ceremonisë së dasmës, siç e do tradita shqiptare nusja hedh lulet tek vajzat dhe djemtë beqar.

Janë publikuar foto dhe video të këngëtarit Butrin Imeri nga ceremonia e dasmës së vëllait të tij.

”Urime për çiftin ma t’ri”, shkroi ai në një foto ku shiheshin të tre së bashku. Ndërsa në një tjetër foto këngëtari shihet me buqetën e luleve të nuses në dorë ku shkruan: M’u lëshua rendi per nuse.

You may also like ...