Header

Britney Spears hedh “bombën” e radhës: “Kam puthur Ben Affleck”

Britney Spears ka hedhur një tjetër ‘bombë’ së fundmi në Instagram.

Këngëtarja e “Toxic’ zbuloi se dikur pati një flirt të shkurtër me Ben Affleck .

42-vjeçarja shpërndau rastësisht një foto, ku shihet teksa qëndron mes aktorit, Ben Affleck dhe këngëtares legjendare, Diane Warren.

Në një foto të fshirë tashmë, në Instagram, Britney shkruan:
“Ai është një aktor kaq i mrekullueshëm. Ah se nuk ju thashë ia dola ta takoja Ben atë natë … sinqerisht harrova … dreqin është çmenduri!!! Do të doja t’ju tregoja historinë që ndodhi më parë !!! Oh, unë jam thjesht një vajzë thashethemexhie”.

Britney Spears claims she once made out with Ben Affleck | news.com.au —  Australia's leading news site

Mendohet se foto është shkrepur 20 vjet më parë. Çfarë donte të na thoshte Britney? Ka pasur diçka më shumë se një festë, një foto mes tyre? Dhe mbi të gjitha a ka qenë Ben i lidhur me Jennifer Lopez në atë kohë?

Gjithsesi, një gjë është e sigurtë që Britney tashmë është mësuar të hedhë bomba dhe nuk kursen asnjë.

You may also like ...