Header

Blendi Fevziu shfaqet në ekranin e madh në New York

Gazetari dhe moderatori i njohur shqiptar, Blendi Fevziu ka festuar të enjten 54-vjetorin e ditëlindjes, teksa surprizën e veçantë e ka marrë përtej Atlantikut.

Shqiptarët e Amerikës i kanë bërë atij dhuratën e veçantë duke vendosur një foto të Fevziut në një prej ekraneve më të mëdhenj në qendër të Manhattan-t në New York.

Ka qenë vetë moderatori ai që ka postuar në llogarinë e tij në Instagram videon e surprizës duke i falenderuar.
“Faleminderit shumë për dhuratën”, shkruan Fevziu në postimin e tij.

You may also like ...