Header

Besojeni ose jo, kjo ‘vajza’ është Eros Grezda

Mesfushori i Kombëtares shqiptare, Eros Grezda ka shpërndarë në rrjetet sociale disa foto me të vërtet speciale.

Me rastin e 25-vjetorit të lindjes, ai ka publikuar disa foto të fëmijërisë së tij ku dukej i veshur si vajzë, shoqëruar nga një e tretë ku shkruan “dhe pastaj vendosa të pëlqeja vajzat”.
Nëse nuk do t’ju kishim treguar, a do ta njihnit?

You may also like ...