Header

Ariana Grande kapet mat me të dashurin e ri

Ariana Grande dhe Pete Davidson u ndanë në tetor të vitit 2018 dhe që atëherë, këngëtarja nuk ka pasur asnjë lidhje tjetër.

Por kësaj periudhe i ka ardhur fundi, pasi ajo është kapur duke u puthur me një mashkull, identiteti i të cilit nuk është bërë ende i ditur. TMZ ka publikuar videon e Ariana-s në një bar në Kaliforni, ku ndodhej me një grup miqsh dhe me djalin në fjalë.

Sipas dëshmitarëve që ndodheshin aty, ata qëndruan në bar për rreth 30 minuta dhe djali që ndodhej me Ariana-n nuk ishte një fytyrë e njohur për publikun.

Ata shihen mjaft të afërt dhe Arianës duket se nuk i intereson aspak për faktin se dikush mund ta fotografojë.

https://www.youtube.com/watch?v=sMOFqUoTvEc

You may also like ...