Header

Angelina Jolie ndryshon look-un e flokëve dhe duket kaq bukur!

Super ylli i Hollywood-it, fituesja e çmimit Oscar, Angelina Jolie ka ndryshuar look-un e flokëve.

Ylli hollivudian u pa së fundi duke dalë nga një dyqan në Manhattan, dhe të gjithëve u mbetën sytë te ngjyra e re e flokëve të saj.

Ajo është kthyer sërish në bjonde.

Me një nuancë bionde të çelur, me shumë shkëlqim, me një model me fije më të theksuara, Angelina dukej mjaft bukur me këtë ndryshim, dhe disi më e freskët ( padyshim, edhe ndonjë ndërhyrje e vogël në fytyrë).

Megjithatë, ndisa ndjekës të saj në rrjetet sociale nuk u pajtuan me këtë look, e thanë se ngjyra e re nuk i shkon shumë aktores së njohur, pasi e bën të duket e zbehtë.

Angelina Jolie dyes her hair totally blond

 

Angelina Jolie's New Toffee Blonde Shade is the Ultimate Hair Inspo for  This Spring

Angelina Jolie's Hair Transformation May Inspire Your Next Salon Visit

 

You may also like ...