Header

Adrola Dushi: Nuk të duhet asgjë diploma kur s’ke respekt për prindërit

Modelja e mirënjohur, Adrola Dushi, përpos foto sesioneve që sjell për fansat, ajo shpesh herë poston edhe thënie të ndryshme.

Kështu ka bërë edhe së fundmi përmes një InstaStory teksa ka shpërndarë një status mjaftë të vyer.

Ajo ka postuar një fotografi ku shihen dy prindër të moshuar teksa shkruan:

Image

“Në jet nuk të shërben për asgjë të kesh një apo disa diploma, nëse nuk ke respekt dhe mirësjellje për ata që ke përballë, kushdo qofshin ata”.

You may also like ...