Header

E vërteta rreth romancës së Shakira me Tom Cruise

Mediat sociale  shpërthyen pasi Shakira u fotografua pranë aktorit të “Mission Impossible” Tom Cruise në Çmimin e Madh të Miami 2023.

Shakira and Tom Cruise spotted laughing in Miami together

Shakira and Tom Cruise Seen Together at Miami Formula One Grand Prix

Një burim i afërt me aktorin konfirmoi për Page Six se ai besonte se kishte kimi dhe dëshironte të ndiqte një marrëdhënie romantike me të. Tani, një burim i afërt me këngëtaren kolumbiane ka konfirmuar për US Weekly se ajo nuk është e interesuar për Cruise, i cili është 14 vjet më i madh se Shakira.

“Shakira kaloi një kohë të mirë duke u shoqëruar me Tom në F1, por ajo nuk ka interes të takohet me të”, tha burimi. “Ai ishte vërtet i mirë dhe ajo e pëlqente shoqërinë e tij, por  nuk është e fokusuar në takimin me të apo me dikë tjetër për momentin. Ajo ka shumë në pjatën e saj dhe është e fokusuar tek fëmijët dhe karriera për momentin.

“Shakira ka parë thashethemet në internet se Tom i është dashuruar – dhe sesi fansat po shprehin opinionet e tyre – por ajo mendon se është qesharake sepse thjesht nuk është e vërtetë”, shtoi  burimi. “Ajo kaloi një kohë të këndshme kur ata biseduan, por deri aty  kanë shkuar gjërat.” Gjatë GP në Miami, Shakira u pa edhe me të famshëm si Serena Williams, Maluma, Lewis Hamilton, Henry Cavill, Julian Edelman dhe Jason Momoa.

You may also like ...