Header

Dasmë në “Big Brother Vip 3”, Heidi dhe Romeo do të martohen

Një tjetër dasmë do realizohet në “Big Brother VIP 3”.

Heidi dhe Romeo do të “martohen” këtë të premte me një ceremoni në ambientet e shtëpisë, në kuadër të lojës.

Lajmin e ka bërë të ditur faqja zyrtare e Big Brother VIP duke njoftuar se dasma do mbahet në orën 21:00.

Heidi dhe Romeo pas një shkëputje të lidhjes së tyre u ribashkuan fill pas spektaklit të së martës, ku shkëmbyen puthje dhe përqafime.

Mbrëmjen e djeshme banorët organizuan një aheng për fundin e beqarisë së Romeos.

Surprizëë! Kemi dasmë, martohen Romeo dhe Heidi - Loki Magazine

You may also like ...