Header

Beyonce punëson vajzën e Kobe, Natalia Bryant

Natalia Bryant, vajza e madhe e Kobe Bryant, ka nisur të punojë për Beyonce. Ajo do të shoqërojë këngëtaren e njohur amerikane në turneun e saj botëror “Renaissance”. Sipas medias amerikane “Access.” Natalia Bryant, e cila studion në Universitetin e Kalifornisë Jugore, po bën një praktikë në Parkwood Entertainment.

Natalia Bryant Credited As An Intern On Beyoncé's 2023 Tour
Parkwood është kompania diskografike dhe kompania e menaxhimit që Beyonce, gruaja e Jay-Z, themeloi në vitin 2010. Kjo nuk është hera e parë që Beyoncé dhe Bryant kanë punuar së bashku, raporton Access. Bryant u shfaq në videon e fushatës së këngëtares në nëntor 2021 të Adidas Ivy Park. “Jam shumë i emocionuar që jam pjesë e fushatës së re të Ivy Park !!!! Të dua shumë BB!!!”, tha Bryant në atë kohë në një postim në rrjetin e saj social Instagram.

Natalia Bryant Is Interning for Beyoncé on the Renaissance World Tour

Edhe pse për disa përdorues të rrjeteve sociale, puna e re e Natalias është një tjetër shenjë nepotizmi në industri, të tjerët nuk kanë reshtur së mbështeturi studenten e re me postime dhe foto inkurajuese në internet.Kujtojmë që Kobe u nda nga jeta së bashku me vajzën e dytë Gianna në një aksident me helikopter në janar 2020. Ai la pas 3 vajza dhe bashkëshorten Vannesa.

You may also like ...