Header

Reality show “Big Brother Vip Albania 2”, një nga programet më të ndjekur, i cili ka thyer çdo rekord të mundshëm, vazhdon të jetë në qendër të diskutimit.

Edhe pse ka dy javë që formati ka mbaruar, duket se ka ende për të diskutuar me ‘Post Big Brother VIP’ që pritet të mbahet sërish të shtunën.

Sakaq, ditën e sotme moderatorja e programit, Arbana Osmani ka ndarë një album me foto nga prapaskenat e reality-shoët. Vlen të theksohet se gjatë këtij edicioni, ndryshe nga ai i mëparshmi moderatorja nuk ka qenë shumë active me postime rreth BBVA.

Ajo ka ndarë foto e video ku shihet:

-Në skenën e finales

-Në një mbledhje me Eduartin dhe Arbërin

-Sigurisht duke fjetur dhe punuar nga zyra

-Eduarti duke hapur një shishe shampanje pas përfundimit

-Joni në prapaskenat e shtëpisë së famshme

-Arbana me Sarën dhe gazetaren e emisionit

“Prapaskenat e edicionit më të çmendur të BBV”-shkruan Arbana.

You may also like ...