Header

Zbulohet shuma e madhe që Meghan dhe Harry përfitojnë nga marrëveshja me Netflix

Princi Harry dhe Meghan Markle vazhdojnë të kenë një partneritet të fortë me Netflix, duke shpërndarë çdo lajm të tyre me ta dhe duke i dhënë fund thashethemeve që filluan pas asaj që ndodhi me Spotify.

Përkundër asaj që thuhet, një përfaqësues i platformës konfirmoi forcën e partneritetit të tyre të vazhdueshëm me Archewell Productions, kompaninë e prodhimit të çiftit.

“Lidhja me Archewell Productions është ajo që ne e vlerësojmë thellësisht. Harry dhe Meghan bënë një debutim të bujshëm me dokumentarin e tyre në Netflix. Udhëtimi ynë emocionues me ta nuk mbaron së shpejti. Aktualisht kemi disa ‘projekte’ në punë, duke përfshirë dokumentarin ‘Heart of Invictus’“, konfirmoi një zëdhënës i Netflix.

Duhet theksuar se marrëveshja mbresëlënëse përflitet të jetë rreth 100 milionë dollarë, një shumë marramendëse!

You may also like ...