Header

U përfolën për ndarje, Ben Affleck dhe Lopez kapen “mat” bashkë

Ben Affleck dhe Jennifer Lopez u ribashkuan në festën e diplomimit të vajzës së tij Violet në mes të thashethemeve për ndarje.

Sipas fotove çifti dhe nëna e Affleck-ut, Anne Boldt-i, u panë të enjten duke ecur rrugëve të Los Anxhelesit.

Në fotot e publikuara Affleck shihet me një shportë në duar, me ambalazh rozë brenda, ndërsa Lopez ecte krah tij.

Sipas burimeve për ET, “Jen dhe Ben po vazhdojnë të marrin hapësirë ??nga njëri-tjetri. Ata kanë pasur probleme për disa muaj dhe janë përpjekur t’i kuptojnë gjërat vetë.”

Çifti u pa për herë të fundit para dy javësh, më 19 maj, në teatrin “Aero”, në Santa Monika, Kalif, duke shkuar te “Soho House”.

Ben Affleck, Jennifer Lopez put on united front at his daughter Violet's  graduation party amid split rumors

Ben Affleck, Jennifer Lopez put on united front at his daughter Violet's  graduation party amid split rumors

Ben Affleck and Jennifer Lopez Reunite Amid Marriage Troubles: Photos

Ben Affleck, Jennifer Lopez put on united front at his daughter Violet's  graduation party amid split rumors

Ben Affleck, Jennifer Lopez put on united front at his daughter Violet's  graduation party amid split rumors

You may also like ...