Header

Selena Gomez zbuloi se çfarë dëshiron nga partneri i saj i ardhshëm

LOS ANGELES, CALIFORNIA - DECEMBER 03: attends Variety's 2022 Hitmakers brunch at City Market Social House on December 03, 2022 in Los Angeles, California. (Photo by Emma McIntyre/FilmMagic)

Që nga ndërprerja e marrëdhënies me Justin Bieber, Selena Gomez është fokusuar vetëm në karrierën e saj.

Megjithatë, ajo dëshiron të gjejë dikë në të ardhmen me të cilin do të ndajë jetën e saj dhe, në një intervistë të fundit, ajo rrëfeu problemet që kanë burrat për të kuptuar kriteret e saj.

Selena Gomez është beqare dhe ka folur për atë që dëshiron nga një partner i mundshëm gjatë një paraqitjeje në SiriusXM.

Këngëtarja u shpreh se nuk është kërkuese dhe se thjesht ka disa kritere, të cilat nuk ka frikë t’i tregojë.

“Unë mendoj se kam standarde dhe mendoj se jetoj në një botë tani ku djemtë ngatërrojnë standardet me të qenit kërkues,” tha Gomez, duke shtuar, “Nuk kam turp të them, “Unë në fakt kërkoj X, Y dhe Z, të jesh me mua.”

Kur bëhet fjalë për ato kërkesa, ajo tha se ato janë në fakt shumë të thjeshta: “Duhet të jesh thjesht burrë. Jo i lezetshëm në kuptimin që njerëzit mendojnë se je i lezetshëm. Thjesht duhet të jesh i mirë dhe të më bësh të qesh dhe gjithashtu të jesh i mirë me familjen time dhe njerëzit rreth teje”.

Ajo po ashtu ka konfirmuar se aktualisht është beqare, duke thënë se është mirë me veten dhe se shqetësimi i saj i parë është të jetë mirë me veten dhe se kur të jetë gati do të jetë mirë të pranojë dikë të ri në jetën e saj.

You may also like ...