Header

Sara Hoxha bën xing me Arbana Osmanin

Ndodh shpesh që personazhet e njohur të ekranit të bëjnë xing me veshjet e tyre.

‘Xing-u’ më i fundit vjen mes influenceres Sara Hoxha dhe moderatores Arbana Osmani teksa të dyja janë shfaqur të veshura me një fustan lejla të errët me shkëlqim.

Vlen të theksohet se më para ja kemi parë të veshur Arbanës në një prej prime-ve të ‘Big Brother Vip’, ndërsa Sara e ka veshur së fundmi një dalje televizive.

Cila duket më bukur, Sara Hoxha apo Arbana Osmani?

You may also like ...