Header

Sara Berisha dhe Dj Pm planifikojnë që këtë vit të bëhen prindër

Sara dhe DJ PM janë padiskutim një ndër çiftet më të dashura të publikut shqiptar. Dashuria e tyre nisi në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, atë të “BBV 1” dhe që prej asaj kohe, dyshja vijon të jetë më e dashuruar se kurrë më parë.

Gjatë një interviste të dhënë së fundmi nga Dj PM, ai ka zbuluar pak më tepër lidhur me marrëdhënien e tij dhe Sarës.

You may also like ...