Header

Pornostarja zbulon mesazhin nga futbollisti i famshëm

Një pornostare e njohur amerikane ka publikuar mesazhin që ka marrë nga një futbollist i famshëm. Kjo u zbulua nga Mike Majlak, miku i aktores Lana Rhoades, i cili publikoi videon në Youtube.
Ai tha se në mes të shumë meshkujve që përpiqen të kontaktojnë me pornostaren është edhe një sportist që fiton 61 milionë paund në vit.
“Një futbollist me 43 milionë ndjekës e kontaktoi nëpërmjet mesazheve private”, thotë Mike.
Emri i sportistit ka mbetur mister, por Lana Rhoades është shprehur hapur që ëndrra e saj është të blejë një shtëpi me vlerë 18 milionë euro në Nju Jork.
Mbetet për tu parë nëse do ketë detaje të tjera për kontaktin me futbollistin dhe nëse ëndrra e saj do të bëhet realitet.

You may also like ...