Header

Pas ‘BBV’, Luizi mban koncertin e parë përkrah Noizy-t

Fituesi i Big Brother VIP 2, Luiz Ejlli mbajti koncertin e parë dhe të shumë pritur nga fansat e tij pas finales së madhe.

Në krah të tij performoi edhe reperi i famshëm shqiptar, Noizy, i cili gjithashtu ishte i ftuar.

@kristidaja1

#luizejlli #noizy #fyp?

? original sound – Kristi Daja

E teksa dhuruan atmosferë për publikun, dyshja njëherësh paralajmëruar para turmës së fansave edhe një bashkëpunim.

Fillimisht Noizy tha se është plan një këngë, pastaj dy dhe më pas pyeti publikun: “Po sikur të bëjmë një album?”.

Mes duartrokitjeve të shumta, ai tha se përtej shakave, Luizi sapo të marrë veten do ta fusë në studio dhe nuk do ta lejojë që të dalë për një muaj prej aty.

You may also like ...