Header

Maluma i fiksuar pas Kendall Jenner

Këngëtari me famë botërore, Maluma, i ka surprizuar të gjithë me deklaratën e fundit në intervistën për “Acess Hollzwood”. Ai zbuloi pëlqimin e tij për supermodelen Kendall Jenner. Maluma pohoi se ajo ‘pushtoi’ zemrën e tij që nga hera e parë që e pa. Këngëtari zbuloi se ai u takua me Kendall gjatë një fushate për Calvin Klein. “Ne ishim duke xhiruar së bashku dhe pastaj ajo më pa. U nervozova aq shumë, saqë jam i sigurt që ajo e vuri re”. Megjithatë ai shtoi se për momentin nuk dëshiron lidhje serioze, pasi vetëm pak kohë më parë i dha fund marrëdhënies 5-vjeçare me ish të dashurën, Natalia.

You may also like ...