Header

Leonardo DiCaprio është fejuar me modelen?

Leonardo DeCaprio dhe e dashura e tij Vittoria Ceretti nxitën thashetheme për një fejesë të mundshme me vetëm një detaj.

Ata u fotogarfuan duke drekuar në Los Angeles të martën dhe gjithë vëmendjen e mori unaza në gishtin e modeles italiane.

Megjithatë, sipas Page six, DiCaprio nuk është fejuar me modelen. Një burim i ka thënë ‘Page Six’ se nuk është e vërtetë se beqari i përjetshëm është i fejuar.

Lenardo dhe Vittoria, kanë muaj të tërë që përfliten për lidhjen e tyre.

Janë parë bashkë në shumë raste edhe në tapetin e kuq dhe mediat shkruajnë se po kalojnë kohë me familjet e njëri-tjetrit, ndërsa sa i përket fejesës, asnjë prej tyre nuk e ka konfirmuar lajmin.

Leonardo DiCaprio, Vittoria Ceretti spark engagement rumors

Is Leonardo DiCaprio engaged to Vittoria Ceretti?

You may also like ...