Header

Kush është aktori më i pasur nga seriali ‘Gossip Girl’?

Kasti i ‘”Gossip Girl” ka fituar shumë para ndër vite!

Seriali origjinal, me aktorë Blake Lively, Leighton Meester, Penn Badgley, Ed Westwick, Chace Crawford, Taylor Momsen, Jessica Szohr, Kelly Rutherford dhe Matthew Settle u shfaq për herë të parë në 2007 dhe zgjati për gjashtë sezone, duke përfunduar në vitin 2012.

Suksesi i shfaqjes ka bërë që edhe bashkë-yjet e talentuar të saj të kenë grumbulluar shumë para gjatë rrugës. ‘Just Jared‘ sjell vlerën që ka fituar secili aktor në këtë serial.

RENDITJA:

9. Kelly Rutherford (Lily van der Woodsen) $1 million

8. Taylor Momsen (Jenny Humphrey) $4 million

7. Matthew Settle (Rufus Humphrey) $4 million

6. Jessica Szohr (Vanessa Abrams) $4 million

5. Ed Westwick (Chuck Bass) $6 million

4. Chace Crawford (Nate Archibald) $6 million

3. Penn Badgley (Dan Humphrey) $8 million

2. Leighton Meester (Blair Waldorf) $16 million

1. Blake Lively (Serena van der Woodsen) $30 million

You may also like ...