Header

Krist Aliaj mund të jetë pjesë e ‘BBV3’ nëse i realizohet ky kusht

Krist Aliaj është gati të futet sërish në “Big Brother VIP”. Ai shpesh shprehu rezervat e tij mbi formatin dhe pjesëtarët sa ishte pjesë e reality-showt.

Por, pas përfundimit të eksperiencës së tij në ‘Big Brother VIP’ ku arriti të shkojë në finale dhe të përballet ‘kokë më kokë’ me Luizin, Krist ka treguar se i mungon qëndrimi në shtëpinë e famshme.

Së fundmi Kristi ka realizuar një bisedë virtuale me ndjekësit në Instastoryn e tij. Dikush e ka pyetur Kristin nëse do bëhej pjesë e BBV 3. “Nëse marr 50.000 kërkesa, po”- shkruan Kristi.

You may also like ...