Header

Kiara Tito është shtatzënë? Fotoja që po ngre dyshime

Ndjekësit kanë aluduar prej ditësh se Kiara Tito është shtatzënë, mirëpo së fundmi shkak është bërë një foto e fundit e moderatores.

Në një postim të fundit në Instagram, teksa ka pozuar krah Luizit, Kiara shfaqet e veshur me një fustan të lirshëm, por barku i duket i fryrë.

Fansat e tyre të zjarrtë janë treguar të kujdesshëm duke kapur detajin në foto. Kaq ka mjaftuar që fotot të bëhen virale dhe të aludohet se çifti mund të jenë në pritje të ëmbël.

Kujtojmë që Luiz Ejlli publikoi ditën e djeshme këngën dedikuar partneres së tij, Kiara Titos. Kjo nuk është hera e parë që ai i ka dedikuar këngë, pasi ka ndodhur edhe brenda shtëpisë së “Big Brother Vip Albania”.

Kiara Tito është shtatzënë? Fotoja që po ngre dyshime - Gazeta Express

You may also like ...