Header

Gjiko ia dedikon familjes tatuazhin e ri

Reperi i njohur shqiptar, Gjiko, ka realizuar një tatuazh të ri në trupin e tij.

Ai vendosi që pikërisht në ditën e Shën Valentinit të realizojë një tatuazh, dedikuar familjes së tij.

Reperi ndau me ndjekësit në InstaStory disa imazhe gjatë kohës sa po realizonte tatuazhin e tij në këmbë.

Tatuazhi është një vizatim i animuar i tre anëtarëve të familjes së tij: Gjiko, Elita dhe djali i tyre i vogël, Zëri.

You may also like ...