Header

E dashura e fundit? Romeo tregon arsyen e ndarjes nga Aleksia Peleshi

Loja pyetje-dënime gjatë mbrëmjes së djeshme ka sjell situata gazmore dhe të qeshura në shtëpinë e “Big Brother Vip” ndërsa banorët kanë përfituar nga rasti për të njohur më mirë njëri-tjetrin.

I pyetur nga Ledjona se kush është ish e dashura e tij e fundit, Romeo u përgjigj: “Ex-i i fundit dihet kush është. Aleksia dhe shkaku i ndarjes është mospërputhja e karaktereve.”

Ndërkohë, aktori është një ndër personazhet më të komentuar të “BBv3”. Romeo nisi një romancë me banoren shqiptaro-italiane, Heidi Baci por dyshja para pak ditësh vendosën ta vazhdonin të ndarë rrugëtimin e tyre në formatin e njohur.

You may also like ...