Header

Dua Lipa shkund skenën e Sanremos

Pas moderatores Alketa Vejsiu, që prezantoi natën e tretë në Sanremo një tjetër shqiptare na ka bërë krenarë. Mbrëmë këngëtarja shqiptare me famë botërore Dua Lipa është ngjitur në skenën e festivalit prestigjioz dhe ka dhuruar një performancë të jashtëzakonshme.

Dua ishte e ftuara speciale e natës së katërt në festival. Ajo këndoi këngën “Don’t start now” dhe ndezi skenën e Sanremos!

Këngëtarja u shfaq e veshur me një veshje lëkure të zezë që e nxirrte shumë tërheqëse dhe me flokë të kapura.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=4&v=jmDYdtmGqpU&feature=emb_title

You may also like ...