Header

Aurela, me apo pa të brendshme?

Mbrëmjen e së premtes, modelja e njohur Aurela Hoxha ishte pjesë e njëparty t “Vogue” në Milano. Në profilin e saj në “Instagram”, Aurela zbuloi veshjen që kishte zgjedhur për këtë event, e duhet thënë se sytë mbeten tek ajo.

Hoxha kishte veshur një fustan të kuq prej tyli, të dekoruar me gurë, ku ekspozonte dekoltenë dhe jo vetëm! Një e çarë e madhe e fustanit i tregonte të gjithë këmbën, teksa dukej sikur s’kishte veshur fare të brendshme.

Por lidhur me këtë ka reaguar vetë modelja e njohur. Ajo ka postuar në “Instastory” një video ku shkruan se kishte veshur të brendshme”.

“Duken qartë të brendshmet”, shkruante Aurela krahas postimit të saj, duke i dhënë fund fjalëve lart e poshtë.
https://www.instagram.com/p/B82GpglBONK/

You may also like ...