Zhvishet Woods, tregon format super seksi

Shoqja e ngushtë e Kylie Jenner, Jordyn Woods ka vendosur ta çmend rrjetin me format super seksi, shkruan Daily Mail.
Ditëve të fundit ajo ka shkuar me pushime në Mexico dhe duke pozuar me bikini në ngjyrë të verdhë, Woods ka zbuluar trupin e saj, pasi që ka humbur 10 kilogramë.
Kjo fotografi vjen vetëm pak ditë, pasi shoqja e saj ka lindur një vajzë dhe ajo ka qenë e para, që ka folur në videon 11 minuta, që është zbuluar të dielën.
Modelja ka kohë që është duke u marrë me ushtrime, madje, ajo nuk ka ngurruar që të zbulojë edhe foto nga palestra.