Zbulohet pasuria e Rita Orës

Rita Ora është një nga këngëtaret më të famshme shqiptare në botë. Mësohet se pasuria e saj arrin shifrat e rreth 13 milionë eurove. E gjithë kjo në sajë të projekteve muzikore dhe koncerteve të ndryshme anembanë planetit. Së fundmi Rita Ora ka zbuluar se është duke punuar për albumin e ri, ku do të përfshihen disa këngë që tashmë i ka publikuar, por edhe disa të padëgjuara.