Zbulohet lidhja e Madonna-s me reperin e njohur

Zbulohet  historia e ylli i muzikës pop Madonna,  me reperin kanadez Drake.Madonna 58 vjeç dhe Drake 30 vjeç kanë pasur një romancë të fshehtë  dashurie dy vitë më parë, lidhje të cilën çifti e mbajti larg vëmendjes së publikut.Burimet pranë këngëtares kanë zbuluar për The Sun, se çifti kanë kanë qenë bashkë për disa muaj gjatë vitit 2015 , por si Madonna ashtu edhe Drake ishin të vetëdijshëm se kjo lidhje ishte thjesht një flirt dhe se nuk kishte asgjë serioze mes tyre, kjo ishte edhe arsyeja që ata e mbajtën të fshehtë, ndërsa shton se të gjithë miqtë e këngëtares e dinin për këtë lidhje.