Zbulohen tatuazhet në pjesët intime të Rita Orës

Rita Ora ka shumë tatuazhe por ju nuk i keni parë ato që ka tek vendi intim.
Rita po shijon pushimet në Maldive. Ajo ka postuar në insta story një video mjaft provokuese , ku njerr në pah linjat seksi si dhe pjesët intime.Por ajo që u vu re tek pjesa intime Rita ka dy tatuazhe që bien shumë në sy një prej tyre është një yll dhe tatuazhi tjetër është një shkrim “All’s fair in love and war”.

17554713_1300134356701543_1699934184_n